Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Dziś jest środa 23 maja
Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Aktualności kulturalne

 • 5. Trzebnickie Dni Rodziny

  trzebnickie dni rodziny miniatura.png

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza wszystkich mieszkańców na 5. Trzebnickie Dni Rodziny! Przed nami liczne warsztaty, gry, spotkania i pikniki, w których centrum znajdą się wartości związane z rodziną. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP, Agaty Kornhauser-Dudy.

 • DKF: "Trzy billboardy za Ebbing Missouri"

  DKF - Trzy billboardy... 23.05.2018M.jpeg

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica, zaprasza na jedyny seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego: "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" w reżyserii Martina McDonagha. 

 • Panorama Trzebnicka

  panorama.jpeg

  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Panoramy Trzebnickiej.

 • Z Twoją córką? Nigdy!

  Z Twoją córką - nigdy mm.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza do Gminnego Centrum Kultury i Sportu na spektakl „Z Twoją córką? Nigdy!”.

  13 czerwca / 17:00 / Sala Widowiskowa GCKiS.

 • 12. Jazz nad Odrą w Trzebnicy

  wstępniak jazz.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima serdecznie zaprasza na 12 edycję festiwalu Jazzu nad Odrą w Trzebnicy. W sobotę 28 kwietnia w sali kinowo-widowiskowej oraz artKawiarni odbędą się koncerty i jam session.

 • XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

  turniej_tanca-www.jpeg

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima zaprasza na XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Trzebnica Cup". Już 28 kwietnia w Hali Sportowej przy ulicy Kościelnej ponownie będziemy świadkami tanecznej rywalizacji najlepszych polskich par. 

 • Zapraszamy na Piknik Rękodzielniczy!

  wstepniak.jpeg

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku Rękodzielniczym na stawach trzebnickich. Szczegóły na plakatach.

 • Majówka na trzebnickich stawach - koncert Roya Bennetta z zespołem

  Roy Bennett.jpeg

  Zapraszamy na majówkę do Trzebnicy! 2 maja na scenie między stawami* odbędzie się koncert "Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki" w wykonaniu Roya Bennetta wraz z zespołem. To energetyczna mieszanka muzyki funk, reggae, soul i r&b z przejawiającą się w aranżacjach harmonią jazzową.

  *W przypadku niepogody koncert odbędzie się w artKawiarni. O przeniesieniu będziemy informować.

 • Rusza nowa sekcja!

  esport.jpeg

  6 kwietnia w Sali Retro w Gminnym Centrum Kultury odbyło się spotkanie miłośników Esportu z gminy Trzebnica. Frekwencja oraz zaangażowanie trzebniczan pokazały, że konieczne jest utworzenie sekcji poświęconej tej formie rozrywki. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima podjął decyzję o utworzeniu sekcji Esport w Trzebnicy.

 • Spotkanie integracyjne Szkoły Podstawowej nr 3

  IMG_1422.jpeg

  23 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury i Sportu odbyło się integracyjne spotkanie uczniów klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebnicy. W przestrzeni wystawy "Z Libanu do Trzebnicy" dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu ze sztuką. Wspólnie z rodzicami i nauczycielami stworzyły panoramę edukacyjną swojej szkoły. Poznały artystyczną drogę życia Jihada Abou Hasana oraz Marii Gostylli-Pachuckiej.