Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy
gckis.trzebnica.pl
Dziś jest sobota 24 marca
Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT
KULTURA
Zapisz się do newslettera!

Aktualności kulturalne

 • Panorama Trzebnicka

  panorama.jpeg

  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Panoramy Trzebnickiej.

 • Kiermasz Wielkanocny w Niedzielę Palmową

  wstępniak.jpeg

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Trzebnica do wzięcia udziału w uroczystościach Niedzieli Palmowej, które odbędą się 25 marca. Kiermasz Świąteczny połączony z Paradą Palm Wielkanocnych zorganizowane zostaną na trzebnickim deptaku. Spotkajmy się, aby wspólnie uczcić tradycję.

 • Spektakl "Pomoc domowa"

  Pomoc domowa pion_DWA SPEKTAKLE_mm.jpeg

  Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica zaprasza wszystkich mieszkańców na przezabawną komedię Wrocławskiego Teatru Komedia pt.: "Pomoc Domowa". Spektakl odbędzie się 4 kwietnia w sali kinowo-widowiskowej Gminnego Centrum Kultury.

 • Witaj, Wiosno!

  wstęp.jpeg

  Uwaga! Wydarzenie przeniesione na 26 marca na godz. 11:00!

  Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima serdecznie zaprasza dzieci z trzebnickich przedszkoli do udziału w Powitaniu Wiosny, które rozpocznie się przemarszem w towarzystwie Super Kota. Szczegóły na plakacie. Do zobaczenia!

 • Święto Kobiet w stylu retro

  wstępniak.jpeg

  Specjalnie z okazji Dnia Kobiet burmistrz Marek Długozima zaprosił wszystkie mieszkanki Gminy Trzebnica na  wyjątkowe wydarzenie muzyczne pt. „Dla Pani Wszystko”. 9 marca w sali kinowo-widowiskowej Gminnego Centrum Kultury zagościł klimat dwudziestolecia międzywojennego.

 • Budżet Obywatelski Gminy Trzebnica 2018

  EKRAN3_budżet_obywatelski_2018.jpeg

  Zarządzaj Gminą Trzebnica i decyduj o jej wydatkach. Włącz się w proces unowocześniania naszej małej ojczyzny i zgłoś propozycję swojego projektu realizując potrzeby lokalnych społeczności. Zagłosuj na konkretne zadanie, które pozwoli zmienić gminę. Do podziału jest 100 000 zł!

 • Wspomnienia z Arktyki

  image0041.jpeg

  Trzebniczanka Sabina Kucięba wzięła udział w XXXIX Wyprawie Polarnej Polskiej Akademii Nauk i spędziła 13 miesięcy na arktycznej wyspie Spitsbergen, gdzie pełniła rolę meteorologa. O swoich wrażeniach, jakie towarzyszyły jej w trakcie pobytu, opowiedziała w piątek 2 lutego podczas wernisażu wystawy fotograficznej pt. "Rok w Arktyce".

 • Piórkiem malowane - niezwykłe impresje graficzne Krystyny Zalewskiej

  004.jpeg

  26 stycznia punktualnie o godzinie 18:00 została otwarta wystawa rysunków autorstwa Krystyny Zalewskiej. Na ścianach Galerii Parter Gminnego Centrum Kultury zawisły niezwykłe grafiki "Piórkiem Malowane". Delikatne pociągnięcia czarną linią, gra cieniem i kolorem, wszystko to tworzy malarstwo proste, lecz najlepiej wyrażające wewnętrzny, harmonijny świat przeżyć i pragnień autorki.

 • Seanse dla rodziców

  seans dla rodziców_m.jpeg

  Z dziećmi do kina? Dlaczego nie?!
  Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom rodziców. W najbliższą sobotę, podczas seansu "Kobiety Mafii", o godzinie 17:30, zaopiekujemy się Waszymi pociechami

 • Kolejna edycja Ekoludka

  IMG_5555.jpeg

  22 lutego rozpoczęła się czwarta edycja projektu edukacyjnego, dotycząca segregacji odpadów.